Alçıpan bir iç dekorasyon ürünü olup, duvar ya da tavan dekorasyonunda kullanılmaktadır. Ev dekorasyonu çalışma ofislerinde ve iş yerlerinde kullanımı oldukça yaygındır. Her iki yüzü özel kağıtlarla kaplanmış iç kısmı alçı ile doldurulmuş genel olarak kartonlu alçı levhası diyebileceğimiz bir üründür. Kullanılan alçı ve kağıt malzemeleri son derece antibakteriyel ve hijyeniktirler. Bu yapısal özellikleri kullanımının bu kadar yaygın olmasını açıklıyor.

Siz değerli müşterilerimiz için yaşam alanlarınız için projelendirme aşaması ve tasarım seçenekleri hakkında ustalarımızın değerli fikirleri size yol gösterecektir. Sunduğumuz hizmetler ve kullandığımız malzemeler kalite standartlarına uygun olup usta kadromuzun çalışma ahlakı ve özverisi müşterilerimizin memnuniyetinin sırrı olduğunu bilmenizi isteriz. Alçıpan ürünleri bazı kullanım alanları bakımından şöyledir.

Bölme duvarlar vasıtasıyla yeni oda ve alanlar elde etme ayrıca duvarlarınızda yeni mimari yapılar oluşturmak için tercih edilebilir. Alçıpan tavan dekorasyonu içinde oldukça başarılı bir üründür. Alçıpan asma tavan sistemleri oldukça fazla tercih edilen bu malzeme, spot ışıklandırmalar ile daha güzel bir oturma alanı oluştururken, müşterilerimizin tercihleri arasında hatırı sayılır bir yer alıyor.

Yeni yapılarda verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra, İstanbul alçıpan firmaları arasında elbette ki tamir ve onarım hizmetlerini de üstlenmekteyiz. Bu kapsamda eski alçıpan dekorasyonlarınızın yenilenmesi bakım ve onarımı konusunda hizmet vermekteyiz. Yıpranmış deforme olmuş ışıklandırma sistemi bozulmuş asma tavanlarınız için tamir bakım ve onarımı konusunda iletişime geçebilirsiniz.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this