Genelde mutfaklarda kullanılan tezgah arası cam panel 3mm,6mm yada 8mm tamperli cam üzerine uv baskı tekniğiyle yapılır. mutfak tezgah arası olarak tabir edilen bölgeye milimetrik ölçülerle silikon yardımıyla montajı yapılır. Tezgah arası cam paneller fiyat bakımından fayans, seramik ve diğer ürünlere nazaran daha ekonomik ve daha dekoratif bir görünüm sağlar. Ustalar tarafından ortalama 15 yıl ömür biçilen bu dekorasyon ürününün, binlerce dijital görsel seçeneği bulunmaktadır. Müşterilerimizin telepleri doğrultusunda özel görsel ve resimlerin baskısı yapılabilmektedir.

Tezgah arası cam panel ev hanımlarının mutfakta çokça vakit geçirmesinden dolayı mutfağın iş yükünü unutturacak görsellerin uygulanabildiği bir dekorasyon ürünüdür. Bu ürün mutfağınıza görsellik kattığı gibi oldukça hijyenik ve zararsızdır.

Tezgah Arası Cam duvara montaj esnasında kullanılan malzemeler boyanızı, fayanslarınızı veya zeminde bulunan herhangi bir yüzeye tahrip edici bir etkisi bulunmaz. Kanserojen bir madde içermediği gibi uzun ömürlüdür. tamamen kendi hayallerinizi üç boyuta yansıtarak grafik çalışmalarımız ile yüksek baskı kalitesinde başarılı görseller elde edilerek mutfaklarınıza farklı bir tarz katabilirsiniz. Mutfak tezgâh arası cam panelin montajı da oldukça kolaydır.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this