Hakkımızda

Amacımız, müşterilerimizin kaliteli Dekorasyon tadilat işlerini sağlama beklentilerini sürekli olarak aşmaktır.
İstanbul Ustalar platformunun, her bir ustası zamanında iş teslim etmeyi ilke edinmiş. Planlama ve son derece titizlikle disiplinli bir hizmet sunar.
Müşterilerimizle olan ortaklığımız karşılıklı güvene dayanır ve ustalarımız sektörün yeniliklerini takip ederek çözüm odaklı hizmetler sunmaya çalışır.
Dekorasyon çözümlerinin zorluklarını takım çalışmasıyla çözüme kavuşturuyoruz, bu yaklaşım bize ve müşterilerimize olumlu sonuçlar kazandırıyor.

Web sitemiz ülkemizin İstanbul şehrinde muhtelif alanlarda hizmet veren inşaat, Alçı Boya ve Badana, Alçıpan asma tavan, Kartonpiyer, Dekorasyon Tadilat, Zemin kaplamaları, Seramik ve fayans gibi ihtiyaca uygun ustalar bulabileceğiniz bir hizmet sitesidir.

İstanbul avrupa yakasında öncelikli olarak hizmet veren İstanbul Ustalar Web projemiz, birçok dekorasyon ve inşaat firmasını bu platformda birleştirdiği gibi, Boya badana ustaları ve Alçıpan kartonpiyer ustaları, Zemin kaplamaları ustaları, Seramik fayans ustaları gibi bireysel çalışan ustaları’da İstanbul ustalar birliği platformunda birleştirmektedir.

İstanbul ustalar hizmet birliği; Türkiyenin tarih ve ticaret açısından en gelişmiş şehri olan istanbul’da İnşaat, Dekorasyon, Tadilat, Kırım, Alçı, Boya Badana, Seramik, Fayans, Gergi tavan sistemleri ve Bahçe düzenleme gibi hizmetlerde direk ustalara ulaşmanızı hedeflemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz keşif yapıldıktan sonra Ustalarımız alanın m2 ve tercih edilen yapı malzemelerinin markasına göre fiyat belirlemektedir.

İstanbul dışına sadece proje bazlı işlerde hizmet vermekteyiz.

Gerekli tadilat ve dekorasyon çalışmalarının neticesinde oluşan çevre kirliliği için kaba temizlik yapılmaktadır.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this