Alçı günümüzde inşaat ve dekorasyon sektöründe en çok kullanılan yapı malzemelerinden biridir. Dekoratif açıdan hijyenik ve kullanışlı olmasının yanında, doğal bir klima etkisi sağlayan malzemedir. Ayrıca uygulandığı duvarlarda çok düzgün ve pürüsüz bir yüzey elde edilir. Ancak bu uygulamanın profesyonel ustalar tarafından yapılması gerekir. Aksi halde istenilen sonuç elde edilmez. İstanbul Avurpa yakası bölgesinde çeşitli inşaat konularında faaliyet gösteren firmamız alçılamanın öneminin farkında olup konusunda uzman ekipleriyle sizin dekorasyon ihtiyaçlarınızı en mükemmel şekilde gerçekleştirmek için ekonomik fiyatlarıyla hizmet vermektedir.

Alçı çevreyi korur. Üretiminde ve ambalajında kullanılan hammaddeler çevre dostudur. Aynı hızda, alçı üretiminde ve paketlemede oluşan atık miktarı muadil ürünlerinkinden çok daha azdır. Muadili ürünlere kıyasla neredeyse 4 kat daha hafif olduğu anlaşılmaktadır. Öte yandan, daha hafif malzemeden yapılan yapılar, daha küçük yük taşıyıcı elemanlar ve daha düşük inşaat malzemesi maliyetleri ile sonuçlanır.

Alçı sağlıktır Kimyasal yapıları nedeniyle anti bakteriyel yamalar, insan cildi ile aynı pH değerine sahiptir. Aynı zamanda kanserojen değildir ve insan cildi ile uyumludur. Alçı doğal klimadır. Sıva içindeki küçük boşluklar sayesinde yazın serin, kışın sıcak tutar. Alçı, nem düzenleyici işlevi görür Düşük ısı iletkenliği sayesinde ortamdaki su buharı çarpan duvarlara yoğunlaşmaz ve nem oluşturmaz. Ayrıca nem oranının düşmesi veya artması durumunda sıva, bünyesinde bulunan nemi uzaklaştırabilir veya nem biriktirebilir. Aynı zamanda bunun yanı sıra, alçı izolasyonu sağlar.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this