Mutfak tarzınızı belirlerken, evinizin mimari yapısının yanı sıra kişisel tercihlerinizi de dikkate alıyoruz. İstanbul Ustalarımızdan, yepyeni, çağdaş bir mutfak mı istiyorsunuz? Yoksa daha modern, kentsel bir tarz mı? Mutfak dolabı ustalarımız siz değerli müşterilerimize en yenilikçi seçenekleri sunuyor.

Mutfak dolabı montajı arasında en çok tercih edilenlerden biri olan geleneksel mutfak dolapları, tipik olarak pervazlar, aplikler, yükseltilmiş panel kapılar gibi daha dekoratif ve ayrıntılı özellikler içerir. Ahşap mobilyaların doğal güzelliğini sergiler. Geleneksel mutfak stillerinin diğer özellikleri arasında panel kapılar, süslü cam kapılar ve dekoratif doğrama kapılar dikkat çeker.

Çağdaş ve modern mutfak dolabı tasarımı arasındaki farkı ayırt etmek biraz zor olabilir. Çünkü hem çağdaş hem de modern mutfak dolapları yeni, güncellenmiş stilleri ve trendleri temsil eder. Son zamanlarda temiz, açık alanlar ve şık çizgiler öne çıkar. Boya, plastik, paslanmaz çelik, laminat, cam ve beton gibi insan yapımı malzemelerin tasarıma dahil edilmesi de yaygındır. Modern mutfak dolapları, 20. yüzyılın başlarında ve ortalarında kök salmış mimaride modernizm hareketine atıfta bulunur. Çağdaş tasarım söz konusu olduğunda ise İskandinav mutfak tasarımı akla gelir. Modern ve çağdaş mutfaklar döşeme tarzı dolap, cesur renk sıçramaları, açık raflar, akıllı cihazlar, karışık metaller de bu mutfak dekorasyonlarının önemli özellikleridir.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this